Impressum

Majitel portálu:

Zoohaus Schlesinger
67951 Němčice 62
IČO 74301543
DIČ CZ7701193742
e-mail: office@zoohaus.cz

Obsah webových stránek

Obsah těchto webových stránek je zpracováván s maximální pečlivostí. Zoohaus.cz však přesto neručí za to, že zobrazované informace jsou úplné, správné a v každém případě aktuální. Použití vyhledaných informací je na vlastní zodpovědnost.

Dostupnost webové stránky

Zoohaus.cz se bude snažit, aby zajistil dostupnost služby pokud možno bez přerušení. Při vší pečlivosti však nelze výpadky zcela vyloučit. Zoohaus.cz si vyhrazuje právo nabídku kdykoli změnit nebo přerušit.

Externí odkazy

Tato webová stránka může obsahovat  spojení na webové stránky třetích osob („externí odkazy“).

Autorské právo

Obsah a díla zveřejněná na této webové stránce jsou chráněna autorskými právy. Jakékoli využití, které české autorské právo nepřipouští, vyžaduje předchozí písemný souhlas příslušného autora nebo tvůrce. To platí především pro rozmnožování, zpracování, překlad, uložení do paměti, přepracování resp. reprodukci obsahu v databankách nebo jiných elektronických médiích a systémech. Nedovolené rozmnožování a postupování jednotlivých obsahů nebo kompletních stránek pro komerční účely není dovoleno a je trestné.

Odkazy na webové stránky Zoohaus.cz jsou vždy vítány a není k nim zapotřebí souhlas ze strany poskytovatele webové stránky.