Chovatelský kalendář

 

VSTUP DO CHOVATELSKÉHO KALENDÁŘE

 

Chovatelský kalendář  umožňuje navrhovat  ke zveřejnění na google.maps  jednak klasické burzy a výstavy, ale také jiné události. Jako je třeba otvírání nového marketu s chovatelskými potřebami, životní jubilea chovatelů, odborné přednášky a můžete například propagovat „Den otevřených dveří“ ve vašem chovu, spojený s nabídkou a prodejem odchovů. Fantazii se meze nekladou. Kalendář akcí je mezinárodní. K návrhu vložení chovatelské akce v základní  textové verzi není nutná registrace a zápis je zdarma. Vložení rozšířené verze AKTIVE je zpoplatněno symbolickým poplatkem a je nutná registrace na www.terraristik.cz Verze AKTIVE nabízí aktivní odkazy na vaše stránky, emailové adresy, možnost vložení obrázků plakátů k akci, fotky z minulých akcí, nebo například i videa (youtube.com)

 

Další detaily najdete zde  

Věřím, že náš Kalendář bude dobrým zdrojem informací a aby takový byl, uvítáme aktivitu chovatelů a pokud budou mít informaci o pořádání nějaké chovatelské události, řeknou nám o ní a my ji rádi zveřejníme pro všechny.

 

Nabízíme tlačítko (button) ke stažení. Tlačítko můžete umístit na svoje stránky a spolu s přiloženým linkem můžete prezentovat Kalendář chovatelských akcí.

kalendar-akci
Link  https://www.terraristik.cz/kalendar-akci/

 

Sdílejte kalendář pro další chovatele a vkládejte nové události

 

Robert Schlesinger, admin  Zoohaus.cz